Ostatnio pisałam na moim blogu o tym aby mieć wielkie cele, wielkie marzenia. A jeśli onieśmiela cię nieco droga do twojego wielkiego marzenia, to podziel ją sobie na małe etapy, małe fragmenty. Jednym słowem przejdź drogę do swojego wielkiego celu małymi krokami.

To wywołało pewną waszą reakcję. Piszecie do mnie na temat zasadności posiadania w  życiu wielkich celów. Piszecie na temat zasadności posiadania w życiu celów w ogóle. I muszę przyznać, że cieszą mnie te wasze komentarze. Cieszą mnie one dlatego, że jak każdy dobry sprzedawca uwielbiam odpowiadać na obiekcje moich klientów. Bo to nie jest nic innego, niż obiekcja właśnie.

A wiecie dlaczego? Dlatego, że oznacza to, iż tak naprawdę zaczęłam Wam już sprzedawać ideę posiadania wielkiego celu w życiu. I to mnie bardzo cieszy.

A jakie są Wasze obiekcje. Piszecie mi :

  1. To droga jest ważniejsza niż cel,
  2. Wielkie cele to tylko wielkie rozczarowania,
  3. Wolę mieć szczęśliwe życie rodzinne, niż realizować jakieś wielkie cele,
  4. Ja nie wiem jak wyznaczyć sobie cel w życiu. Pomóż.

Do każdej z tych obiekcji chcę się odnieść. Ponieważ internet kocha krótką formy, to odpowiedzi na te obiekcje przygotowałam tym razem w formie krótkich materiałów video, które będę publikować w kolejności. Na Facebooku, na YouTube, na mojej stronie malgorzatapioszyk.tv będę kolejno publikować odpowiedzi na Wasze obiekcje. Już dziś Cię zapraszam !

ODBIERZ DARMOWY AUDIOBOOK!